Wpisy archiwalne w miesiącu

Czerwiec, 2018

Dystans całkowity:189.00 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:b.d.
Średnia prędkość:b.d.
Liczba aktywności:6
Średnio na aktywność:31.50 km
Więcej statystyk
Dystans18.00 km
SprzętStaiger
Chillout na Łęgu
Kategoria 1) 0-50 km
Zaległa wycieczka z Anią na Łęg.

Dystans58.00 km
SprzętStaiger
Rehabilitacji ciąg dalszy..
W ramach dalszego sprawdzania nóg tym razem spokojna traska blisko 60km na Pogorię i nazot. Przy takim tempie lajtowej wycieczki z Anią nic nie dolega i to najważniejsze. Może jeszcze nie taki ten sezon stracony ;)
Dystans36.00 km
SprzętStaiger
Po okolicach
Kategoria 1) 0-50 km
Idąc za ciosem kolejne ~40km w nogach, po kontuzji każdy kolejny 1km przybliża mnie do normalności i może już w lipcu będę mógł wyjść na szoskę. Tym razem trasa w kierunku Mysłowic i Sosnowca, gdzie oglądamy Trójkąt Trzech Cesarzy..który w tym roku dupy nie urwał. Wszystko zarośnięte, droga szlakami odpada. Szkoda, że to miejsce przypadło na te biedne kulturowo i budżetowo miasta. Później trasa zadupiami przez Jęzor Stary (debiut!), gdzie 2 razy przeprawiamy się przez chaszcze i tory aż kończymy na Łęgu.


Dystans36.00 km
SprzętStaiger
Po Jaworznie z Anią
Kategoria 1) 0-50 km
Testów nóg ciąg dalszy..tym razem najpierw na Łubowiec do Rodziców, gdzie pełnimy rolę wakacyjnych opiekunów ich kota a później totalnie bez celu po miejscowych wioskach.
Sukcesywnie wylewam w domu na podłodze litry potu kilka razy w tygodniu, to się musi udać!

Leon - Rodziców dziećkot ;)


Dystans18.00 km
SprzętStaiger
Kolejny krótki test
Kategoria 1) 0-50 km
Na krótko po pracy, w trakcie trochę korekt ustawienia siodła. Przede mną sporo obserwacji jak pracują nogi. Na razie pasmo działa jak ma działać :)Dystans23.00 km
SprzętStaiger
Po Jaworznie z Anią
Kategoria 1) 0-50 km
Ostatnio praktycznie co drugi dzień spędzony na macie z taśmą i rollerem ale powoli wdrażam totalnie lajtowe przejażdżki. Tym razem symboliczna spokojna traska z Anią po starych śmieciach czyli Dąbrowie Narodowej, gdzie 20 lat temu chodziłem do podstawówki. Niestety poniższego kangurka w Betlejem nie było :( Pasmo ok...