Wpisy archiwalne w miesiącu

Luty, 2016

Dystans całkowity:205.00 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:b.d.
Średnia prędkość:b.d.
Liczba aktywności:5
Średnio na aktywność:41.00 km
Więcej statystyk
Dystans50.00 km
SprzętStaiger
Przewiało mnie..
Kategoria 1) 0-50 km
Pętla po pracy wokół szarych kominów. Tylko to mi pozostało. Ostatni weekend totalnie pogodowo z dupy, teraz będzie pewnie pięknie ale wyjeżdżam więc na siodle będę pewnie w marcu. Nędzny ten kilometraż w 2016..Dystans72.00 km
SprzętStaiger Uczestnicy
Walentynki z ekipą
Kategoria 2) 50-100 km
Solidna przejażdżka z Demkiem i Lamą do Mikołowa. Demek złożył całkiem przyjemną trasę przez nowe dla mnie tereny m.in. Wilkowyje.


Chłopaki piją w Mikołowie..

piją też w Bieruniu;)


Dystans12.00 km
SprzętStaiger
test ubioru cd..
Dzisiaj wpadłem na pomysł, że spróbuję bez zimowej kurtki..sama termo + bluza rowerowa (żaden z niej windstopper oczywiście).
Niestety wyziębiłem się nieźle, jednak przód i rękawki muszą być odporne na te cholerne wiatrzysko. Dupa, z kurtką się gotuje a bez kaszle. Nowa bluza zamówiona, zobaczymy czy będzie lepiej.Dystans47.00 km
SprzętStaiger
Po trochu..
Kategoria 1) 0-50 km
Łączone niedziela-poniedziałek. Niedziela totalny niewypał. Ubrany jak na minus a tu pełne słońce 12 stopni i w Chełmie Śląskim decyzja o powrocie, totalny zagotowany jak nie raz w lato. W sumie gdyby Inter nie grał o 12:30 to pewnie ochłonąłbym, jechałbym dalej i do tej Pszczyny dojechał;)
W poniedziałek chciałem dokręcić do pełnej 50 przynajmniej, ale przez przypadek skasowałem ślad w garminie i wyszło jak wyszło.

sponsor ostatniej wycieczki


z komputera pokładowego;)

Dystans24.00 km
SprzętStaiger
Korpoludek po pracy..
Kategoria 1) 0-50 km
Późnym wieczorem po pracy na szybko na Sosinę, a później dokręcanie bez większego sensu..